Proser Yazılım
Netsis Çözüm Ortağı!

Proser Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık,

2004 yılında yazılım projeleri üretmek ve bilgi teknolojileri alanında danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulmuştur. İş yazılımları sektöründe ERP, CRM, uygulama, eğitim ve destek hizmetleri vererek müşterilerimize katma değer yaratan, rekabet avantajı getiren çözümler sunmaktayız.

Proser yazılım olarak en üst düzeydeki teknolojik ürünleri ve yazılımları müşterilerine kullandırarak, hatasız ve en az insan gücüyle, en doğru verileri elde ediyoruz. Bu doğrultuda işletmenizin ihtiyacı olan rapor ve analizleri en sağlıklı bir şekilde sunma imkanı sağlıyoruz.

200’ün üzerinde projede farklı sektör ve uygulamalarda kazandığımız deneyimlerimizle, müşterilerimize ‘paketlenmiş yazılımlar’ değil ‘verimlilik yaratan çözümler’ sunmak en büyük mutluluğumuz. Bu çerçevede, danışmanlık, yazılım ve destek ekiplerimizle en yeni teknolojileri, en verimli çözümleri müşterilerimize sunmak, ihtiyaçlarını iyi anlayarak uygun çözümleri üretmek ve çözümün sürekliliğini sağlamak birinci önceliğimiz.

Netsis Çozüm Ortağı olarak uzmanlaşmış kadromuz ile işletmenize özel çözümler sunmaktayız.

Satış Öncesi Destek

Sizlerin ihtiyaçlarını doğru tespit edebilmek ve doğru ürün seçmenizi sağlamak için işletmenizi ziyaret edip iş süreçlerinizi analiz ediyoruz. İşletmenizi inceliyoruz.

Teklif ve Satış

Analiz sonrası ihtiyaçlarınızı rapor edip, en uygun Netsis kampanyalarından yararlandırarak bütçenize uygun fiyatlar ile doğru ürüne sahip olmanızı sağlıyoruz.

Eğitim ve Uyarlama

İşletmelerin kullanıcılarına departman bazında eğitim veriyoruz. Bu eğitim çerçevesinde uyarlama işlemlerini tamamlayıp, tüm süreçlere Netsis i adapte ediyoruz.

6 Ay Ücretsiz Destek

Satış, eğitim, uyarlama sonrası hizmet verdiğimiz işletmelerin Netsis uygulamalarına 6 Ay süre ile ücretsiz telefon ve uzak erişim hizmeti vermekteyiz.

Güncellemeler ve Bakım

Netsis Güncellemelerinizi ve database update lerinizi Netsis in yayınladığı güncelleme set dosyaları takvimine göre güncel tutuyoruz.

Destek Sözleşmesi

İşletmelerinizin kullanmış olduğu Netsis ürünlerine Aylık/Yıllık Sözleşmeli destek ve danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.